Hakkımızda

Özkudal Kauçuk,
Sektördeki 40 yıllık tecrübesiyle gerek orijinal gerekse kendi ürettiği kauçuk mamullerde kaliteyi uygun fiyatı ve bol çeşidi kendisine prensip edinmiştir. Ayrıca, kauçuk ve kauçuk mamulleri konusunda uzmanlaşarak standart ve orijinal yedek parça üretimini yanı sıra özel siparişleri de üretim planlamasında almıştır.

Firmamız 2500 m2 kapalı alanda 30 adet hidrolik pres, 2 adet enjeksiyon pres, 3 adet hamur makinesi, 1 adet kneader ve 1 adet bambury makinesi ile konusunda uzman personeli siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermeyi görev bilmiştir.

Vizyonumuz

vision

Ürettiğimiz kauçuk ürün mamulleri ile müşteriye aradığı kaliteyi sunmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak, kuruluşumuzun yıllardır sürdürdüğü temel politika olmuştur. Uzun yıllar önce ISO Kalite Güvence Sistemi ile tanışan firmamız, kısa bir sürede belirli bir kalite kültürüne sahip olmuştur. Bu kalite çalışmalarını kauçuk sektöründe bir öncü olarak daha ileri seviyelere çıkarmak ve global bir dünya şirketi olabilmek için sürekli gelişiminin bir zorunluluk olduğunu düşünen kuruluşumuz; bu düşünce ile çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

mission.png.742x400_q85_crop
  • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak
  • Kaliteyi en üst seviyede tutmak
  • En az hatalı ürünle en iyi hizmeti sunmak
  • Kaliteden taviz vermeden üretimi arttırmak
  • Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek
  • Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak

Kalite Politikamız

Önce müşteri memnuniyeti, titiz, hassas, disiplinli, gizlilik ilkelerine uygun ve öncelikle bizim gurur duyacağımız müşteri beklentilerini aşan sonuçlarla müşterilerimizi memnun etmek.
Sürekli gelişim gösterdiğimiz tüm hizmetlerde her gün işimizi bir önceki günden daha iyi yapmaya çalışarak yarını mükemmelleştirmeye çalışmak.
Performansımızı sayılarla ölçüp gelişimimizi kanıtlamak, yeni gelişim fırsatlarını yakalamaktır.